Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Regionu Sprzedaży

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych i innych celów handlowych firmy poprzez telefoniczną sprzedaż jej produktów do klientów podczas zastępstw Przedstawicieli Handlowych

  • Zapewnienie serwisu klientom firmy w oparciu o istniejące w firmie programy / procedury / procesy

  • Gromadzenie i przekazywanie Kierownikom Sprzedaży i Przedstawicielom informacji od Klientów

  • Podejmowanie działań zmierzających do zmniejszenia należności

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średnie

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Nastawienia na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych

  • Wysokich umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielności oraz sprawnej organizacji pracy

  • Zdolności adaptacji do dynamicznie zmieniających się warunków

  • Prawa jazdy kat. B mile widziane

  • Biegła znajomość obsługi komputera, łącznie z MS Office w tym Excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Służbowy telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy