Koordynator Regionu Sprzedaży

  • opolskie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2017-11-20
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-12-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Great Trade Sp. z o.o.

Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku jako Daf - Trans, rodzinna firma w branży logistycznej. W wyniku dynamicznego rozwoju oraz pojawiającego się zapotrzebowania na rynku powołaliśmy do życia nowy podmiot Great Trade.

Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów non-food do sieci wielkopowierzchniowych oraz mniejszych
sieci detalicznych.

Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko koordynatora regionu sprzedaży w całym kraju.

Możliwy również staż.

Region: opolskie
Numer referencyjny: opolskie
Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

Jaka będzie twoja rola?

Dział Handlowy naszej firmy to miejsce, gdzie relacje oraz bogaty asortyment pozwala zwiększać sprzedaż w sklepach naszych Klientów. Łączymy Klientów z Dostawcami najlepszych produktów.

Czego się nauczysz?

Dzięki współpracy z nami poznasz tajniki sprzedaży, negocjacji. Pogłębisz wiedzę merytoryczną, która pomoże Ci zdobywać coraz to kolejnych Klientów i razem z nimi osiągać sukcesy w sprzedaży. Docelowo zostaniesz Koordynatorem firmy w danym rejonie kraju jak również za granicą.

Jakie umiejętności cenimy?

Samodyscyplina i dobre kontakty interpersonalne to dobry początek. Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów sprzedażowych oraz chęć rozwoju. Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole, gotowość do częstych podróży.

Twoje codzienne obowiązki

Twój dzień pracy będzie polegał na odwiedzaniu oraz kontaktach z Klientami. Będziesz koordynować pracę serwisantów, nadzorować sprzedaż w celu uzyskania jak najwyższego wyniku. Zadbamy o Twój komfort pracy, zapewniając nowoczesne narzędzia, takie jak: system CRM, komputer, samochód służbowy oraz telefon.

Obowiązki:

  • Rozwój lokalnego rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad stałymi klientami na podległym terenie: telefoniczne oraz poprzez kontakt osobisty
  • Bieżące raportowanie w systemie CRM
  • Rekrutacja merchandiserów

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Wysoka samodzielność i zaangażowanie
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomości obsługi MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Własny pojazd będzie dodatkowym atutem
  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Ponadprzeciętne zarobki w branży
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w kraju
  • Możliwość pracy w dwóch wariantach: umowa zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli jesteś zdeterminowany, chcesz zarabiać adekwatnie do włożonego wkładu pracy to SZUKAMY właśnie Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu opisującego Twoje mocne strony z uwagi, na które powinniśmy wybrać właśnie Ciebie.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami odpowiadającymi profilowi ogłoszenia.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się