Logo Pracuj.pl

Koordynator Regionu

SALUS CONTROLSO firmie

umowa o pracę
7 000–9 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i aktywna obsługa sprzedażowa oraz techniczna klientów na terenie województwa warmińsko - mazurskiego, podlaskiego.
  • Współpraca z firmami instalacyjnymi oraz dystrybutorami.
  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych.
  • Pomoc w montażu oraz instalowaniu produktów.
  • Aktywne działania kreujące sprzedaż.
  • Wdrażanie strategii firmy i produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku w dziale sprzedaży.
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami na obsługiwanym terenie.
  • Samodzielność i silna motywacja do pracy.
  • Obsługa komputera - znajomość Excel, Word.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość branży techniki grzewczej, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Motywujący i atrakcyjny system wynagrodzeń, dużo powyżej średniej krajowej.
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną (własna działalność).
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
  • Narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań (samochód, telefon, laptop).
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

SALUS Controls jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu sterowania ogrzewaniem i optymalizacji pracy instalacji grzewczej oraz inteligentnego zarządzania domem. Firma jest jednym liderów w swojej kategorii produktowej. W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko Koordynatora Regionu.

Koordynator Regionu, warmińsko-mazurskie