Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Regionu

SALUS CONTROLS

umowa o pracę
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i aktywna obsługa sprzedażowa oraz techniczna klientów na terenie województwa warmińsko - mazurskiego, podlaskiego.

  • Współpraca z firmami instalacyjnymi oraz dystrybutorami.

  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych.

  • Pomoc w montażu oraz instalowaniu produktów.

  • Aktywne działania kreujące sprzedaż.

  • Wdrażanie strategii firmy i produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku w dziale sprzedaży.

  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami na obsługiwanym terenie.

  • Samodzielność i silna motywacja do pracy.

  • Obsługa komputera - znajomość Excel, Word.

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość branży techniki grzewczej, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Motywujący i atrakcyjny system wynagrodzeń, dużo powyżej średniej krajowej.

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną (własna działalność).

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

  • Narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań (samochód, telefon, laptop).

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

SALUS Controls jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu sterowania ogrzewaniem i optymalizacji pracy instalacji grzewczej oraz inteligentnego zarządzania domem. Firma jest jednym liderów w swojej kategorii produktowej. W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko Koordynatora Regionu.