Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator regionu

ISSP Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad funkcjonowaniem sklepów w podległym regionie,

  • dbanie o standard obsługi Klienta-bezpośredni kontakt z działem rekrutacji oraz z Klientem,

  • realizację zadań i celów sprzedażowych,

  • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań,

  • analizę potencjalnych klientów, rynku i konkurencji,

  • wdrażanie i realizację strategii firmy,

  • przygotowywanie raportów i analiz,

  • systematyczne raportowanie wyników pracy,

  • wdrażanie nowych projektów,

  • utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów,

  • otwartość, komunikatywność i kreatywność,

  • wytrwałości w dążeniu do celów,

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,

  • systematyczność, dokładność oraz komunikatywność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra znajomość programu Word i Excel,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Dodatkowe narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,

  • wsparcie administracyjne biura,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilność zatrudnienia,

  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych: karta Multisport, opieka medyczna,

  • wyjazdy i spotkania integracyjne,

  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą oraz bieżącym wsparciem.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane CV.

Firma ISSP z o.o. (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności jest m.in. outsourcing pracowniczy.

Przewiń do profilu firmy