Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Rejestracji Medycznej

POLIMED sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
POLIMED prowadzi w Krakowie Nowej Hucie dwie Przychodnie oferujące usługi medyczne w zakresie:
  • konsultacje lekarzy specjalistów: chirurg ogólny, ortopeda i neurolog oraz logopeda
  • rehabilitacja: ogólnoustrojowa, pourazowa, po mastektomii, dla chorych na SM
  • diagnostyka obrazowa: RTG i USG
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

Zapewnienie kompleksowej obsługi związanej z obsługą Pacjenta i realizacją świadczeń medycznych w Placówkach.

Główne zadania:

  • koordynacja pracy Zespołu (6 osób), w tym delegowanie i rozliczanie zadań
  • zapewnienie właściwej organizacji i wysokiej jakości pracy Rejestracji
  • wsparcie Pracowników w bezpośredniej obsłudze Pacjentów
  • koordynowanie obiegu informacji i dokumentacji
  • nadzór nad rozliczaniem świadczeń medycznych w ramach NFZ i komercyjnych
  • bieżąca współpraca z personelem medycznym, działem IT, księgowością i administracją
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień
  • zarządzanie systemem medycznym (mMedica)
  • wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie obsługi i rejestracji Pacjentów, zgodnych w wymogami prawnymi
  • dbałość o realizację założonych celów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku koordynatora Zespołu/Rejestracji
  • znajomość przepisów dotyczących realizacji i finansowania świadczeń medycznych w ramach NFZ
  • dobra znajomość programów MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i całego Zespołu
  • proaktywne nastawienie
  • dokładność i samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją, rozwiązywania konfliktów/sytuacji problemowych

Oferujemy:

  • wymiar zatrudnienia: pełny etat,
  • forma umowy: umowa o pracę,
  • wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji). Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Więcej informacji o nas na stronie polimed.pl

Ogłoszenie archiwalne