Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator robót branżowych

TOTO SOCIETA PER AZIONI COSTRUZIONI GENERALI S.A. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Łomża, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Toto Costruzioni Generali działa w branży budowlanej od ponad 50 lat i ma bogate doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami infrastrukturalnymi, drogowymi i kolejowymi we Włoszech i za granicą. Firma specjalizuje się w budowie tuneli, obiektów mostowych oraz wiaduktów, a także jest jedną z wiodących we Włoszech w zakresie prefabrykacji ciężkiej.

Zadania:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy;
  • Kontakt i negocjacje z obecnymi dostawcami materiałów i usług budowlanych, jak również poszukiwanie nowych dostawców i firm współpracujących dla robót branżowych;
  • Branie czynnego udziału w czynnościach prowadzących do zawarcia umowy / potwierdzenia przyjęcia zamówienia dla robót branżowych;
  • Nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy i Dyrektorem Kontraktu;
  • Zgłaszanie do odbiorów zakresu robót zanikowych i uczestnictwo w odbiorach z inspektorami poszczególnych branż;
  • Egzekwowanie od podwykonawców planowania i prowadzenia robót zgodnie z przepisami bhp.

Wymagania:

  • Min. klikuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, przy realizacjach kontraktów infrastruktury drogowej;
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami branżowymi;
  • Wysoki poziom dobrej organizacji, samodzielności oraz zorientowanie na realizację celów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego  - preferowana. Mile widziana znajomość języka włoskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów, w tym opieka medyczna;
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o załączanie CV w języku polskim i angielskim.

Ogłoszenie archiwalne