Oferta pracy

Koordynator Robót Branżowych (m/k)

STRABAGO firmie

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w procesie projektowania

  • udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami

  • koordynacja i zarządzanie robotami branżowymi i wykończeniowymi

  • prowadzenie sprzedaży robót branżowych i wykończeniowych

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet

  • analiza dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych)

  • realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego

  • dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie

  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców

  • sporządzanie harmonogramu robót oraz dostaw materiałów

  • kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości

  • planowanie oraz raportowanie do Kierownika Budowy z zaawansowania prowadzonych robót

  • udział w procesie kalkulacji na etapie oferowania nowych kontraktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu Inżynieria sanitarna i melioracyjna

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót branżowych lub kierownika robó/ budowy w realizacji dużych projektów infrastrukturalnych

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej sanitarnej

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

  • znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC

  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, AutoCad

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego

  • umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • pakiet usług medycznych

  • korzystne warunku ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • krótszy dzień pracy w piątek

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy