Oferta pracy

Koordynator Robót Budowlanych

TICK TACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Misją Spółki Tick Tack jest umożliwienie tysiącom ludzi udziału we wspólnym rozwiązywaniu zagadek i gier tematycznych, logicznych i zręcznościowych, w której zespół uwielbia codzienną naukę i wspólne kreatywne podejście do pracy poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynatora Robót Budowlanych

Zadania:

  • Organizacja i nadzór nad procesem budowy/rozbudowy/adaptacji i wyposażenia lokali pod działalność
  • Organizacja i nadzór nad pracami remontowo-budowalnymi związanymi z powstawaniem lokali
  • Uzyskiwanie decyzji urzędowych umożliwiających realizację inwestycji
  • Współpraca z projektantami, podwykonawcami i urzędami
  • Przygotowywanie, kontrolowanie harmonogramu robót
  • Wycena i zestawienie kosztów planowanych do przeprowadzenia inwestycji lub prac budowlanych
  • Pozyskiwanie dostawców materiałów, sprzętu i wykonawców usług
  • Koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi i wykonawcami
  • Przygotowywanie zestawień ofert dla prowadzonych procesów wraz z rekomendacją wyboru wykonawcy
  • Nadzorowanie wydatków budżetowych

Wymagania:

  • Min. Średnie wykształcenie o profilu budowlanym
  • Znajomość procedur budowalnych, Prawa Budowlanego oraz norm budowlanych
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Doświadczenie zawodowe
  • prawa jazdy kat.B i gotowość do wyjazdów służbowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy