Koordynator robót elektrycznych

ERBUD S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

ERBUD S.A.

Konrada Guderskiego 80

Gdańsk

Główne miejsce wykonywania pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracami na budowie,
  • Koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • Weryfikacja ofert podwykonawców,
  • Przygotowanie harmonogramu prac i jego realizacja,
  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
  • Wykonanie pomiarów, kalkulacji i ofert w zakresie branży elektrycznej,
  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem prac elektrycznych, aby zostały wykonane niezbędne zabezpieczenia, a roboty były prowadzone w taki sposób, aby zapewnione było bezpieczeństwo dla ludzi i mienia,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie województw: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektryka lub elektrotechnika,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w na stanowisku inżyniera bądź kierownika branży elektrycznej,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń będą dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • Aktualna wiedza nt. obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę na naszej budowie w Poznaniu,
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o prace lub kontraktu,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy