Oferta pracy

Koordynator Robót Elektrycznych

ALTOTECH sp. z o.o.O firmie

6 000‐8 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Firma ALTOTECH Sp z o.o. z siedzibą w Kobyłce k/Warszawy zatrudni koordynatora robót elektrycznych do pracy na prowadzonych inwestycjach, obiekty przemysłowe, mieszkaniowe i użyteczności publicznej.

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie placu budowy przed rozpoczęciem prac,
  • przygotowanie planu realizacji prac w ramach prowadzonych inwestycji
  • sporządzenie przedmiaru robót,
  • pozyskiwanie ofert na usługi i materiały budowlane,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • udział w przygotowaniu umów z podwykonawcami,
  • prowadzenie baz danych,
  • przygotowywanie i kontrola kosztów budowy,
  • zamawianie i kontrola materiałów budowlanych,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenie w pracy przy realizacji procesu budowlanego,
  • umiejętność kosztorysowania,
  • dobra znajomość programów Microsoft, Norma Pro i AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B
  • punktualność,
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność ;
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji;
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy