Oferta pracy

Koordynator Robót Elektrycznych

POLAQUA Sp. z o.o.

  • Świnoujście

    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja projektu budowlanego, wykonawczego, specyfikacji technicznych itp. na etapie sporządzania dokumentacji projektowej w systemie „Projektuj i buduj”.

  • Pozyskanie niezbędnych zasobów do wykonania robót - podwykonawców, usługodawców, materiałów.

  • Prowadzenie czynności formalnych, współpraca i koordynacja działań z jednostkami/urzędami zewnętrznymi w celu ustalenia sposobu i terminów prowadzenia.

  • Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót.

  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót.

  • Kierowanie podległymi pracownikami i organizacja swojego działu.

  • Stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac.

  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów, kontrola wykonania budżetu oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych.

  • Min. 2–letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Mile widziana gotowość do zaangażowania w kontrakt do końca jego trwania, tj.05.2024.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe.

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów z branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska.

POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

W związku z projektem budowy drogi ekspresowej S-3 na odcinku Świnoujście–Dargobądz poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.