Oferta pracy

Koordynator Robót Elektrycznych

EPCM Executive Search

  • wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna
Możesz dołączyć do wyjątkowej spółki z międzynarodowym kapitałem, która rozbudowuje lokalne struktury pod inwestycje przemysłowe. Spółka planuje intensywny rozwój w najbliższych latach. Idealnie sprawdzą się osoby z doświadczeniem w realizacji obiektów przemysłowych u czołowych GW w Polsce."

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych wraz z robotami towarzyszącymi;
  • Koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
  • Harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
  • Nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
  • Sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia wyższe inżynierskie;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej;
  • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • Umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najszybciej rozwijających się spółek na rynku;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne