Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Robót Instalacyjnych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działalność Firmy GEOKRAFT rozpoczęła się w 2010 roku. Firma od samego początku specjalizuje się w instalacjach dla dolnego źródła pompy ciepła, wykonuje instalacje wewnętrzne. Oferujemy realizacje inwestycji już od etapu projektowania, poprzez kalkulacje dopasowane do potrzeb Klienta, aż po generalne wykonawstwo. Firma zdobyła duże doświadczenie dzięki realizacji wielu znaczących inwestycji oraz stałej, wieloletniej współpracy ze znaczącymi firmami wiertniczymi na rynku polskim. W ostatnich latach GEOKRAFT odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie w technologię wykorzystania ciepła Ziemi w Polsce, firma rozbudowała znacznie zaplecze instalacyjne oraz zwiększył zatrudnienie. W 2016 roku otwarte zostało nowe, przestronne biuro sprzedaży w Katowicach, umożliwiająca zapoznanie się w praktyce ze sprzedawanymi produktami. Ciągły wzrost zainteresowania nowymi technologiami sprawił, że firma stale inwestuje w park maszynowo-techniczny, a także pomaga podnosić kwalifikacje pracowników, aby sprostać wciąż rosnącym potrzebom rynku.

    Miejsce pracy: Katowice (okolice)

    Zadania/obowiązki:

    • Organizacja pracy / koordynowanie prac ekip instalacyjnych
    • Nadzór nad prowadzonymi pracami instalacyjnymi
    • Analiza dokumentacji budowlanej
    • Dbanie o zaopatrzenie materiałowe budowy
    • Raportowanie o postępie prac
    • Uczestnictwo z naradach koordynacyjnych na budowach oraz przy odbiorze powierzonego zakresu prac
    • Wyjazd na wizje lokalne, w razie potrzeby przed rozpoczęciem prac
    • Przygotowywanie ofert
    • Sporządzanie dokumentacji obiektowej

    Od kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia w branży instalacyjnej (możliwe przyuczenie pod kątem instalacji poziomych dla dolnego źródła pompy ciepła)
    • Prawo jazdy kat B
    • Biegłej obsługi pakietu Microsoft Office
    • Znajomość programu AUTOCAD
    • Dyspozycyjności – praca w siedzibie firmy oraz wyjazdy na terenie całego kraju

    Oferujemy:

    • Prace w ugruntowanej na rynku firmie specjalizującej się w instalacjach dla dolnego źródła pompy ciepła oraz instalacjach wewnętrznych
    • Firmowy samochód, telefon oraz laptop
    • Możliwość samodzielnej organizacji pracy
    • Długookresowe zatrudnienie oraz stabilne zarobki
    • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.