Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Robót – Kierownik Serwisu – branża elektryczna/automatyczna w przemyśle

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór techniczny i operacyjny prac serwisowo-remontowych w branży elektryki / automatyki przemysłowej

  • Zarządzanie zespołami roboczymi elektryków

  • Sporządzanie ofert, kosztorysowanie prac

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej i poprojektowej

  • Współpraca z Klientem, dostawcami i podwykonawcami

  • Rozwój działalności serwisowej poprzez pozyskiwanie nowych zleceń w branży elektryki / automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w prowadzeniu projektów serwisowo-modernizacyjnych w branży elektrycznej lub automatyki przemysłowej

  • Umiejętność sporządzania ofert i kosztorysowania prac elektrycznych

  • Znajomość lokalnej branży usług elektrycznych

  • Doświadczenie w kierowaniu ludźmi

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • Mile widziana znajomość programu do kosztorysowania

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D1

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o charakterze produkcyjnym z szeroką perspektywą rozwoju

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę

  • Jednozmianowy system pracy w godzinach 7-15

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód do celów służbowych

  • Programy zniżkowe i lojalnościowe

  • Swobodę w działaniu i duże możliwości realizowania własnych koncepcji i pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku