Logo Pracuj.pl

Koordynator Robót - Koordynator Produkcji

Vitkovice Milmet Spółka AkcyjnaO firmie

Vitkovice Milmet Spółka Akcyjna

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca na wydziale produkcyjnym
  • koordynowanie prac podległego zespołu
  • nadzorowanie nad terminowym i jakościowym wykonaniem planu produkcji
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • kontrola przebiegu procesu produkcji
  • wdrażanie nowych technologii w obszarach produkcyjnych mających na celu optymalizację procesu produkcji
  • dbałość o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
  • dbałość o zapewnienie odpowiednich materiałów na produkcję
  • kontrola i optymalizacja odpadów produkcyjnych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w firmie i poza nią (współpraca z wewnętrznymi/ zewnętrznymi partnerami/dostawcami)
  • rozwiązywanie problemów technicznych, także personalnych
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, mile widziane powyżej 30 osób
  • doświadczenie w pracy ze wskaźnikami w planowaniu
  • zorientowanie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów, znakomita organizacja pracy własnej i innych
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • DYSPOZYCYJNOŚC W SYSTEMIE PRACY 3-ZMIANOWEJ

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciągły rozwój kwalifikacji
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • karnety sportowe na preferencyjnych warunkach
  • dogodna lokalizacja (przy trasie S86)
  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w Spółce

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

Specjalizujemy się w produkcji butli do gazów sprężonych, skroplonych i rozpuszczalnych pod ciśnieniem oraz innowacyjnej produkcji butli na metan, wodór i biopaliwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy Spółką z wieloletnią tradycją i ponad 130 letnim doświadczeniem na rynku. Spółka Vitkovice Milmet S.A. jest częścią grupy kapitałowej Cylinders Holding, nieustannie podejmuje działania by być lepszą od konkurencji. Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników. Bądź częścią naszego zespołu.

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Koordynator Robót - Koordynator Produkcji, Generała Stefana Grota-Roweckiego 130, Sosnowiec