Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator robót sanitarnych - inżynier budowy

ZIO-MAX Marcin Ziopaja

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami

  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

  • Możliwa praca w delegacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- inżynieria środowiska

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Rzetelność i uczciwość

  • Gotowość do podróży służbowych/praca w delegacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przejrzysty system premiowania,

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży,

  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy firmą branży budowlanej. Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy obiekty komercyjne, przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej w instalacje sanitarne i HVAC.

Przewiń do profilu firmy