Oferta pracy

Inżynier Budowy – koordynator robót wykończeniowych

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla firmy działającej na rynku od 2008 roku i świadczącej usługi w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz obiektów mieszkaniowych, powierzchni hotelowych, biurowych i innych poszukuje do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac remontowo-budowlanych,

  • nadzorowanie prac podwykonawców pod względem jakości, zgodności z budżetem, harmonogramem,

  • wsparcie i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • weryfikowanie kosztorysów, monitorowanie kosztów,

  • udział w odbiorach zakończonych projektów.

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność kierowania zespołem i samodzielność w podejmowanych decyzjach,

  • wykształcenie wyższe, techniczne – budowlane,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość programów MS Office i AutoCad,

  • mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio w firmie budowlanej,

  • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

  • praca na miejscu, bez delegacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + comiesięczny system premiowy,

  • dofinansowania kursów i szkoleń branżowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dużego doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne