Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator rozwoju i utrzymania systemu Front-end

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o., jest podmiotem w pełni skoncentrowanym na działalności inwestycyjnej. W tej kategorii zapewniamy naszym Klientom najszerszy wybór produktów oraz najwyższą jakość usług świadczonych za pośrednictwem wyspecjalizowanej kadry. Prowadzimy działalność maklerską, wykorzystując ugruntowaną i popartą wieloletnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego.

    Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: IT/2018/07/01

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój i utrzymanie głównego systemu front-end,
    • Udział w pracach projektowych – członek Zespołu projektowego,
    • Planowanie zmian w architekturze systemu,
    • Wsparcie użytkowników – II linia wsparcia oraz współpraca z III linią wsparcia,
    • Diagnozowanie pojawiających się problemów i skuteczne oraz trwałe ich usuwanie,
    • Tworzenie i utrzymywanie aktualnej dokumentacji (w tym procedur).

    Idealny kandydat powinien posiadać:

    • Znajomość języka zapytań SQL w zakresie tworzenia raportów, analizy błędów, itp.
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
    • Znajomość metody zwinnych (SCRUM, KANBAN)
    • Znajomość środowiska JIRA (konfiguracja procesów, kontrola prowadzonych projektów)
    • Doświadczenie w zakresie budowy architektury systemowej,
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy wymagań oraz testów funkcjonalności,
    • Komunikatywność, samodzielność, chęć do zdobywania doświadczenia, umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows Server,
    • Podstawowa umiejętność programowania w środowisku ASP.Net,
    • Mile widziane doświadczenie we wspieraniu użytkowników Help Desk dla systemów biznesowych,
    • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem kopii zapasowych oraz archiwizacją i replikacją danych,
    • Certyfikaty potwierdzające umiejętności.

    W zamian oferujemy:

    • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
    • Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • Pełną wyzwań pracę z dostępem do najnowszych technologii,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Pakiet medyczny,
    • Doskonałą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny IT/2018/07/01.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Na zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

    Jeżeli chcesz, aby Administrator Danych zachował Twoje CV w bazie dla celów przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.