Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Rozwoju Oprogramowania

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy krakowską firmą programistyczną specjalizującą się od ponad 20 lat w tworzeniu dedykowanych aplikacji głównie na rynek niemiecki w oparciu o najnowsze technologie i metody programistyczne. Nasze aplikacje cechuje szczególnie wysoka innowacyjność w oparciu o kreatywne pomysły naszych zespołów programistycznych.

    W celu powiększenia naszych zespołów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Wymogi:

    • Bardzo dobra ( płynna ) znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Sumienność i metodyczność w pracy
    • Średnia znajomość języka angielskiego

    Opis stanowiska:

    • bezpośrednia współpraca z niemieckimi klientami
    • analiza potrzeb klienta/użytkowników
    • aktywny udział w definiowaniu zmian i kierunków rozwoju projektów IT
    • wdrażanie nowych funkcjonalności przy współpracy z developerami oraz zespołem projektowym
    • przeprowadzanie testów użyteczności, rekomendowanie optymalizacji

    Oferujemy:

    • innowacyjne, oparte na najnowszych technologiach, międzynarodowe projekty
    • realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
    • ciągły rozwój zawodowy
    • dostęp online do międzynarodowej księgarni informatycznej www.safaribooksonline.com
    • możliwość nauki i doskonalenia języków obcych
    • elastyczne godziny pracy
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • doskonałą atmosferę pracy
    • dowolną formę współpracy (umowę o pracę lub inne)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zagraniczne wyjazdy
    • atrakcyjny pakiet socjalny (benefit, opieka medyczna)

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży IT

    Poszukujemy osoby, która będzie w ścisłym i bezpośrednim kontakcie z klientami niemieckimi. Osoba taka będzie pełniła rolę koordynatora i pierwszego kontaktu w procesie rozwoju oprogramowania na indywidualne zamówienie. Nie oczekujemy wykształcenia informatycznego lecz spojrzenia na oprogramowanie od strony użytkowej. Absolutnie konieczna płynna znajomość języka niemieckiego.

    Prosimy o przesłanie CV z opisem w tytule: „Koordynator Rozwoju Oprogramowania” za pomocą przycisku Aplikuj.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Xtend new media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres Al. Słowackiego 39, 31-159 Kraków.

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".

    Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.