Logo Pracuj.pl

Koordynator rozwoju regionu

Chorten PD Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dotychczasowych Klientów, doradztwo,
  • pozyskiwanie nowych Partnerów,
  • dbanie o dobre relacje z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • zdolność nawiązywania kontaktów z klientami i budowania długofalowych relacji,
  • doświadczenie na stanowisku Koordynatora - Przedstawiciela w branży FMCG będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej,
  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę,
  • pewność siebie i umiejętności sprzedażowe,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, komputer,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

O nas

Grupa Chorten zrzesza sklepy z polskim kapitałem. Firma założona w 2009 roku w Białymstoku, obecnie współpracuje z ponad 2000 placówek handlowych w całej Polsce. To sklepy ogólnospożywcze, alkoholowe i mięsne blisko miejsca zamieszkania klienta, z atrakcyjnymi promocjami i fachową obsługą. Grupa Chorten to przyszłość polskiego handlu - dołącz do naszego zespołu!

Koordynator rozwoju regionu, zachodniopomorskie