Oferta pracy

Koordynator Rynku Słowackiego i Czeskiego

DuoLife S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Lubisz, gdy dzieje się i nie masz czasu w pracy przejrzeć facebooka? (no chyba, że przy okazji zawodowych obowiązków) :D Świetnie odnajdujesz się w relacjach personalnych, ale i potrafisz przygotować rzetelne zestawienia i raporty w Excelu? Zadania specjalne, które nie mają ani krzty monotonii, ale wymagają akrobacji pomiędzy licznymi kompetencjami komunikacyjnymi, organizacyjnymi i społecznymi, są dla Ciebie jak jazda na rowerze dla zawodowego kolarza? ;)

Zatem zagrasz jedną z najistotniejszych ról w rozwoju rynku słowackiego i czeskiego!

Pracując z nami na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

• koordynowanie działań związanych z rozwojem rynku czeskiego i słowackiego

• nadzór nad procesami logistycznymi i optymalizację czasu dostawy

• koordynowanie lokalnych wydarzeń prowadzonych online oraz stacjonarnie

• bieżącą komunikację z liderami

• ścisłą współpracę z Biurem Obsługi Klienta - nadzór nad realizacją zamówień oraz jakością obsługi

• uczestnieczenie w międzyanrodowych spotkaniach online i offline

• tłumaczenia webinarów

• tłumaczenia pisemne

• prowadzenie grupy liderskiej oraz profilu na Facebook

• opiekę nad lokalnymi ambasadorami

• koordynację działań marketingowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka słowackiego na poziomie ojczystym - warunek konieczny

  • znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość pakietu MS Office

  • dokładność, rzetelność

  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • staniesz się częścią zespołu Superbohaterów ;)

  • każdego dnia będziesz doświadczał wspaniałych rzeczy, bo praca może być przygodą - nuda Ci nie grozi

  • zostaniesz objęty prywatną opieką medyczną, bo Twoje zdrowie jest nas bardzo ważne

  • będziesz pracował w miejscu, w którym realny wpływ na rozwój firmy to nie frazes - tutaj naprawdę wiele od Ciebie zależy!

  • szukanie miejsca postojowego i robienie kolejnego okrążenia codziennie rano już Ci nie grozi - gwarantujemy bezpłatny parking i pewne miejsce

  • w kuchni, w której najbardziej wytrawni smakosze znajdą coś dla siebie - aromatyczną kawę rewelacyjnej jakości, herbatę w dziesiątkach smaków, cytrynę, miód;, miętę, imbir, sok malinowy - do koloru do wyboru ;) znajdziesz też czas, aby nawiązać relacje z koleżankami i koleżankami - a nie od dziś wiadomo, że najlepsze imprezy są w kuchni ;)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!