Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator sali sprzedaży

  • Tarczyn, mazowieckie
  • Kierownik
  • 21.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 18 letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu. Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tarczyn

    Kluczowe zadania:

    • Wsparcie Kierownika Sklepu w zarządzaniu sklepem;
    • Pełne zastępowanie Kierownika Sklepu w trakcie jego nieobecności w pracy;
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu zgodnie z standardami sieci Delikatesy Centrum;
    • Utrzymanie optymalnego stanu asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towaru;
    • Dbanie i odpowiedzialność za realizację założonej dynamiki sprzedaży;
    • Regularna analiza wyników finansowych sklepu i kluczowych wskaźników oraz podejmowanie działań w zakresie obszarów wymagających poprawy;
    • Koordynacja akcji marketingowych na sklepie;
    • Systematyczna kontrola wyglądu, jakości oraz funkcjonowania stoisk świeżych;
    • Organizowanie inwentaryzacji i nadzór nad jej sprawnym przebiegiem.

    Idealny Kandydat powinien:

    • Posiadać doświadczenie w pracy w handlu w branży spożywczej 3 - 4  lata;
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu;
    • Znać zagadnienia związane z zarządzaniem sklepem (zarządzanie kategoriami, zapasem, układanie grafików itp.);
    • Posiadać wiedzę z zakresu zarządzania stoiskami świeżymi;
    • Posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umożliwiające efektywne reprezentowanie firmy we współpracy z partnerami zewnętrznymi;
    • Sprawnie obsługiwać komputer (MS Office i systemy sprzedażowe).

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w Grupie należącej do liderów branży FMCG;
    • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
    • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez system szkoleń oferowanych dla naszych Pracowników;
    • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy;
    • Dobrą atmosferę pracy;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
      • Pikniki rodzinne;
      • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
      • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
      • Ubezpieczenie grupowe;
      • Opieka medyczna Medicover;
      • Karty sportowe;
      • Imprezy świąteczne;
      • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
      • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
    opis