Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator salonu SPA

VERTI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 55

Tysiąclecie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy salonu i podległych pracowników,

  • Nadzór nad czasem pracy Pracowników i jego rozliczanie,

  • Zarządzanie zespołem i jego motywowanie,

  • Rozliczanie stanów magazynowych produktów,

  • Prezentacja i aktywna sprzedaż produktów i usług typu PREMIUM obecnym oraz potencjalnym Klientom

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą klienta,

  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,

  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,

  • Ścisła współpraca z terapeutami.

Nasze wymagania

  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej, salonu i podległych pracowników,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z masażystami TYLKO w języku angielskim),

  • wysoka kultura osobista, dobra prezencja i miła aparycja,

  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,

  • energia i pozytywne nastawienie,

  • punktualność, samodzielność, zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym,

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta Premium (BEZWGLĘDNIE WYMAGANE),

  • zainteresowanie tematyką wellness & spa,

  • dyspozycyjność,

  • ze względu na tryb pracy Salonu nie jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami na studiach dziennych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

  • Umowę zlecenie przez pierwsze 3 miesiące, potem możliwa umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie oparte o podstawę plus prowizja

  • Salon otwarty jest w godzinach: 10:30 - 21:00, praca w godzinach: 10:00-21:15.

O nas

Amari Spa Masaż Tajski - jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego oraz producentem autorskiej linii kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz biżuterii, na rynku już od ponad 6 lat.

Salon w Częstochowie otwarty jest w godzinach: 10:30-21:00, 7 dni w tygodniu oraz w niektóre dni świąteczne.