Oferta pracy

Koordynator Scrum Master

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Koordynator Scrum Master (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010244

Twoje zadania:

  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół
  • Pomoc przy tworzeniu nowych zespołów scrumowych
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu
  • Wspieranie zespołów w osiąganiu kolejnych poziomów dojrzałości

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość Scruma, Kanbana
  • Znasz narzędzia pracy Scrum Mastera i posiadasz wiedzę w jakich sytuacjach są potrzebne
  • Znasz proces wytwarzania oprogramowania (w tym continous integration, testy automatyczne, testy jednostkowe)
  • Masz minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie w roli Scrum Mastera (w przynajmniej dwóch różnych zespołów - mile widziane)

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy