Koordynator Sekcji Systemów Informacyjnych Ryzyka

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • MS SQL Server

  • SSIS

  • SSRS

  • SSAS

  • PowerBI

  • Oracle

Mile widziane

  • Git

  • Bamboo

  • Docker

  • SAS

  • Access

  • PowerShell

  • HDFS/Hive/Python

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i development (w tym wizja i strategia zmian) hurtowni danych ryzyka i systemu raportowego

  • Zarządzanie zespołem i nadzór nad pracami

  • Analizy biznesowe, analizy procesów i wymagań, analizy systemowe i development kodu

  • Zarządzanie backlogiem zadań z wieloma interesariuszami

  • Automatyzację rozwiązań manualnych i optymalizację środowiska

  • Prace projektowe i zadania adhoc w dynamicznym środowisku z krótkimi terminami

  • Zarządzanie aplikacją i dostępami

  • Udział w projektach ogólnobankowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Masz doświadczenie w pracy z hurtowniami danych, w projektowaniu DMów, a także w pracy analityka systemowego, developera, analityka danych i utrzymania systemu

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu oraz organizowaniu pracy podległego zespołu

  • Wiesz na czym polega analiza wymagań biznesowych oraz analiza systemowa

  • Tworzyłeś dokumentację

  • Możesz wykazać się znajomością tematyki Data Governance/Data Quality

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem trudnym oraz wymagającym

  • Wielowątkowość nie jest Ci obca

  • Pracowałeś w metodykach Scrum/Agile (Jira)

  • Możesz wykazać się umiejętnościami technicznym, w tym znajomością:

  • T-SQL (procedury, triggery, kursory, optymalizacja trudnych zapytań)

  • MS SQL Server (zarządzanie agentem, indeksy, zarządzanie miejscem, partycjami i kompresją, monitoring sesji itd.)

  • SSIS

  • SSRS

  • SSAS (Tabular)

  • PowerBI

  • bazy Oracle

  • Znajomość: Gita; Bamboo i Dockera

  • SASa

  • Accessa (i też VBA)

  • Powershella

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników