Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Sekcji w Zespole Kredytów Detalicznych i Administracji Rachunków w Departamencie Operacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje
    swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Koordynatora Sekcji w Zespole Kredytów Detalicznych i Administracji Rachunków
    w Departamencie Operacji
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. pracuj/DOP-KO

    Główne zadania:

    • Koordynacja pracy podległej sekcji kredytów detalicznych, w szczególności zlecanie zadań operacyjnych pracownikom, monitorowanie poziomu realizacji zadań oraz rejestrowanie wyników produkcyjnych
    • Przeprowadzanie kontroli jakości i terminowości wykonywanych w sekcji zadań
    • Bieżąca współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie bieżącej obsługi oraz optymalizacji procesów kredytowych
    • Inicjowanie i realizacja wewnętrznych projektów optymalizacyjnych
    • Przeprowadzanie szkoleń z procesów i procedur operacyjnych dla pracowników sekcji
    • Opiniowanie regulacji i procedur związanych z zadaniami sekcji
    • Wsparcie operacyjnej obsługi kredytów detalicznych w zakresie weryfikacji dokumentacji kredytowej oraz administrowania portfelem kredytowym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową
    • Biegłość w pracy z systemami operacyjnymi (ICBS, Milledesk, Spy View, Milleflow2, PDM)
    • Analityczne myślenie i kreatywność, samodzielność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomość podstawowego pakietu Ms Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) na poziomie dobrym
    • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

    Mile Widziane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu pracą w małym zespole
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
    • Jasny system premiowy
    • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom