Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator sekretariatu / biura

TBV Sp. z o.o.

  • Pana Balcera 6b, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Pana Balcera 6b

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy biura i prowadzenie sekretariatu

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie i estetykę biura

  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów i przepływem informacji

  • Koordynacja prawidłowego obiegu korespondencji

  • Redagowanie pism, w tym dokumentów urzędowych, umów, raportów i sprawozdań

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Współpraca z innymi działami firmy w szczególności z działem finansowym, działem sprzedaży oraz działem inwestycji

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i punktualność

  • Wysoka kultura osobista

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość programu Deweloper

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

TBV Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, której głównym zakresem działalności jest realizacja inwestycji budownictwa mieszkaniowego na terenie Lublina.

Spółka powstała w 2004 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija. Naszą wizytówką są liczne zrealizowane już inwestycje, które wyróżnia wysoki poziom wykonawstwa połączony z estetyką obiektów. Dbamy także o funkcjonalne i komfortowe zagospodarowanie terenu wokół budynków, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Przez lata funkcjonowania na lubelskim rynku zyskaliśmy reputację stabilnego i rzetelnego pracodawcy. Pracownicy Spółki, których cechuje entuzjazm, zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy, tworzą zgrany i dobrze dobrany zespół.

Przewiń do profilu firmy