Oferta pracy

Koordynator serwisu (ekspresy do kawy)

Gourmet Foods Sp. z o.o.

Wybrzeże Gdyńskie 6A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jeśli interesuje Cię rola koordynatora obszaru aftersales - m.in. zlecanie działań do sieci współpracujących serwisów, prowadzenie i śledzenie kalendarza serwisowego urządzeń, monitorowanie poziomu zapasów części zamiennych, kontrolowanie kosztów, prowadzenie ewidencji urządzeń, nadzór nad kompletnością dokumentacji technicznej;

Jeśli lubisz pracować w oparciu o ustalone zasady, procedury i standardy; chcesz je rozwijać;

Jeśli lubisz dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi - m.in. w ramach szkoleń wewnętrznych dla sprzedawców oraz zewnętrznych dla klientów;

Jeśli zamiast wyspecjalizowanym ogniwem w procesie, wolisz być współtwórcą procesu - wyślij aplikację, przyjdź na spotkanie i sprawdź, na ile nasza propozycja wpisuje się w Twoje ambicje, plany i marzenia.

Nasze wymagania

Doświadczenie i umiejętności w obszarze serwisowania profesjonalnych ekspresów do kawy - ich montażu, bieżącej obsługi i naprawy;

Doświadczenie w koordynowaniu pracy serwisantów zewnętrznych - potrafisz zlecić usługę, zweryfikować jakość jej wykonania i rozliczyć jej rzeczywistą wartość.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji finansowej i rynkowej;

  • atrakcyjny pakiet benefitów;

  • pracę w środowisku o bardzo wysokim poziomie kultury biznesowo-osobistej;

  • aktywny udział w rozwoju firmy i rozbudowie obszaru aftersales;

  • pracę ze znanymi i uznanymi na świecie markami premium.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne