Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator serwisu fotokiosków

CEWE Sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy działu napraw i serwisowania urządzeń do zamawiania produktów fotograficznych i wywoływania zdjęć natychmiastowych (fotokiosków)

  • koordynacja komunikacji pomiędzy Zespołem Technicznym a Działem Sprzedaży

  • koordynacja procesu aktualizacji oprogramowania i wymian sprzętu znajdującego się u kontrahentów

  • monitorowanie trendów rynkowych i dzielenie się wiedzą z pracownikami

  • aktywny udział w spotkaniach technicznych na poziomie koncernu celem wypracowywania i realizacji strategii rynkowej,

  • przeprowadzanie analiz i wdrażanie rozwiązań technicznych na podstawie zgłoszeń otrzymywanych z rynku

  • umiejętność przewidywania dalekosiężnych trendów i skutków prowadzonej polityki sprzętowo-rozwojowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne o profilu elektronicznym, elektrotechnicznym lub informatycznym, wystarczy inżynierskie

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu

  • zmysł organizacyjny i analityczny

  • język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • benefity pozapłacowe

  • komfortowe stanowisko pracy w siedzibie firmy

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

CEWE Sp. z o.o.

CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA, która jest europejskim liderem w usługach fotograficznych i druku cyfrowym. Obecna jest w 25 krajach, zatrudnia łącznie 4000 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. CEWE globalnie w ciągu roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony CEWE fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości.

CEWE w Kędzierzynie-Koźlu swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek polski, ale i europejski. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jesteśmy prekursorem na rynku, oferując jako pierwsi usługi, których nie posiada nikt inny.

Przewiń do profilu firmy