Oferta pracy

Koordynator Serwisu - Inżynier Sprzedaży części

Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. Sp. k.

Zegadłowicza 10

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie serwisem

  • Przyjmowanie i koordynacja zgłoszeń klientów

  • Dobór części

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Sporządzanie raportów i rozliczanie pracy serwisantów

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna poparta doświadczeniem

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów Windows, Office Word i Excel

  • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów

  • Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wczasy pod gruszą

  • Bony świąteczne

  • Godziny pracy 8-16

BIURO HANDLOWE RUDA Sp. z o.o. Sp. k. ul. E. Zegadłowicza 10

Biuro Handlowe RUDA zostało założone w 1989 roku. Jest jednym z większych dystrybutorów maszyn i urządzeń dla budownictwa i górnictwa w Polsce. Od 2006 roku prowadzi również produkcję własnych urządzeń.

Więcej: www.bh-ruda.pl

Przewiń do profilu firmy