Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator serwisu klimatyzacji i chłodnictwa

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TC Serwis

    Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Elbląg

    Opis stanowiska z zakresem obowiązków:

    • zamawianie części zamiennych u dostawców
    • wsparcie techniczne
    • tworzenie wycen dla Klientów
    • praca z dokumentacją
    • weryfikacja faktur VAT
    • dyżury telefoniczne

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
    • znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji
    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • obsługa pakietu Office
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.