Koordynator Serwisu Kurierskiego

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie tras kurierskich

  • dbanie o zapewnienie odpowiedniej obsady tras kurierskich

  • ustalanie i kontrolowanie harmonogramów zadań

  • koordynowanie i monitorowanie pracy kurierów (w tym tras kontrolnych)

  • koordynowanie podjęć w podległym obszarze

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów

  • raportowanie wyniki serwisu kurierskiego oraz dbanie o to, by były one jak najlepsze

  • dbanie o najwyższą jakość usług świadczonych przez nasz zespół

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

  • doświadczenie w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych

  • doświadczenie w zarządzaniu kurierami/kierowcami

  • bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • nastawienie na profesjonalną obsługę klienta

  • łatwość w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach

  • chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (współpraca na podstawie umowy o pracę)

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Integer Group Services Sp. z o.o

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do naszego oddziału w Łodzi poszukujemy: Koordynatora Serwisu Kurierskiego.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje