Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Serwisu (m/f/d)

ISG Personalmanagement GmbH

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne znajdowanie rozwiązań w oparciu o bieżące potrzeby i problemy klientów

  • Koordynowanie serwisu urządzeń i bieżące doradztwo

  • Sporządzanie planów, raportów i rozliczeń

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze serwisu i trouble-shooting, mile widziane w branży technicznej

  • Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, uczciwość, wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność, nastawienie na klienta oraz współpracę w ramach zespołu

  • Aktualne prawo jazdy oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Znajomość MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wykształcenie minimum średnie, zainteresowanie techniką

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej i rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę na pełny etat i kompleksowe szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Duży zakres samodzielności w planowaniu i realizacji zadań

Nasz klient jest jednym z światowych liderów przemysłu graficznego i specjalizuje się w produkcji i serwisie nowoczesnych urządzeń drukarskich oraz w doradztwie i bieżącym wsparciu dla kluczowych swoich kluczowych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Proszę podać numer referencyjny 84.703.

A-1010 Wien, Nibelungengasse 1-3/Stiege 4/Stock 3/Top 52

Miroslaw Lubecki, M: +43 664 84 13 556