Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator serwisu - Praca Biurowa - Rozliczenia

Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • 382
    Kaszów (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k.

382

Kaszów (pow. krakowski)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży vendingowej, otwartą na świeże myślenie i innowacyjne pomysły.

Szukamy osób, które lubią nowe wyzwania, mają energię do działania i chęci do pracy.

Opis stanowiska:

  • Planowanie i rozliczanie pracy Serwisantów (przy wsparciu Kierownika Regionalnego)
  • Przygotowanie i rozliczanie raportów (dziennych, miesięcznych, towaru, pieniędzy, kontrola stanów magazynowych)
  • Weryfikacja ustalonych celów dla Serwisantów
  • Wprowadzenie modyfikacji, konfiguracji, optymalizowanie sprzedaży
  • Kontrolowanie przestrzegania procedur i wymagań stawianych Serwisantom

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS EXCEL
  • Umiejętność zarządzania grupą Serwisantów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość programu Optima, e-dokumenty
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Rozwój i awans w strukturach Firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca stacjonarna, od poniedziałku do piątku
  • Możliwość elastycznego czasu pracy
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Najlepsza kawa, z własnej palarni kawy
  • Otwarta i przyjazna atmosfera pracy.
  • Zniżki pracownicze.

Ogłoszenie archiwalne