Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator serwisu

ADVANCED TECHNICAL SERVICES sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac związanych z utrzymaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz nadzór nad ich pracą

  • wdrażanie, nadzór nad programami Lean

  • nadzór nad pracą podległego zespołu

  • dbanie o wysoki stan techniczny maszyn poprzez efektywne planowanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • specyfikacja części do zamówienia

  • nadzór nad procesami działowymi oraz tworzenie dokumentacji towarzyszącej procesom

  • ciągłe doskonalenie oraz optymalizacja procesów działowych

  • wykonywanie raportów, analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektywności pracy zarówno maszyn jak i urządzeń infrastruktury

  • nadzór oraz utrzymywaniem wysokiej dostępności urządzeń specjalistycznych: żurawie, suwnice, zawiesia, elektronarzędzia

  • koordynacja działań Lean w szczególności TPM

  • nadzór nad pracą podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • SEP gr. I D

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę do wykorzystania w celach sportowo-rekreacyjnych,

  • Dodatki z ZFŚS ( m.in. z okazji Świąt Bożego Narodzenia),

  • Szkolenia specjalistyczne,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • I wiele innych.

ADVANCED TECHNICAL SERVICES sp. z o.o.

Firma Advanced Technical Services z siedzibą w Rzeszowie jest dynamicznie rozwijającą się spółką świadczącą usługi z zakresu wsparcia technicznego zakładów produkcyjnych. Została stworzona i jest zarządzana przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie utrzymania ruchu, wywodzących się z branży lotniczej i automotive. Specjalizujemy się w relokacjach maszyn i linii produkcyjnych, serwisie maszyn oraz wsparciu technicznym w zakresie zarządzania UR.

Wiedza, zdobyte doświadczenie, umiejętności i pasja kształtują jakość świadczonych przez nas usług. Cechuje nas szybkość działania i otwartość na potrzeby klienta.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani mechanicy, elektrycy i automatycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w działach utrzymania ruchu w różnych branżach przemysłu co gwarantuje wysoką jakość prowadzonych przez nas prac, doradztwo w zakresie obsługi maszyn i profesjonalizm.

Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Firm “Dolina Lotnicza“. Jako jedyna firma świadcząca usługi Utrzymania Ruchu, relokacji maszyn i urządzeń, metrologii maszyn i procesów technicznych itd.

Przewiń do profilu firmy