Logo Pracuj.pl

Koordynator serwisu samochodów ciężarowych i naczep

EL TRANS S.A.O firmie

  • Radzymin, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EL TRANS S.A.

Weteranów 100

Radzymin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i organizacja pracy na warsztacie
  • nadzorowanie pracy myjni
  • terminowe wykonywanie napraw taboru
  • normowanie czasu napraw/mycia
  • rozliczanie czasu pracy mechaników/pracowników myjni
  • prowadzenie dokumentacji w systemie informatycznym
  • właściwa gospodarka częściami zamiennymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie o specjalności samochody i ciągniki
  • znajomość budowy, eksploatacji i technologii napraw pojazdów i cystern
  • znajomość metod normowania czasu pracy
  • umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych
  • znajomość podstawowych przepisów dotyczących reklamacji, gwarancji, rękojmi
  • dyspozycyjność
  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

NASZA LOKALIZACJA:

Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100

Koordynator serwisu samochodów ciężarowych i naczep, Weteranów 100, Radzymin