Oferta pracy

Koordynator serwisu samochodów ciężarowych i naczep

EL TRANS S.A.O firmie

  • Weteranów 100, Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EL TRANS S.A.

Weteranów 100

Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i organizacja pracy na warsztacie

  • nadzorowanie pracy myjni

  • terminowe wykonywanie napraw taboru

  • normowanie czasu napraw/mycia

  • rozliczanie czasu pracy mechaników/pracowników myjni

  • prowadzenie dokumentacji w systemie informatycznym

  • właściwa gospodarka częściami zamiennymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie o specjalności samochody i ciągniki

  • znajomość budowy, eksploatacji i technologii napraw pojazdów i cystern

  • znajomość metod normowania czasu pracy

  • umiejętności organizacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych

  • znajomość podstawowych przepisów dotyczących reklamacji, gwarancji, rękojmi

  • dyspozycyjność

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

NASZA LOKALIZACJA:

Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100