Logo Pracuj.pl

Koordynator serwisu / Service Supervisor

"WDX" S.A.O firmie

  • Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie zgłoszeń serwisowych od klientów oraz przydzielanie do realizacji Technikom Serwisowym.
  • Planowanie działań Technika Serwisowego.
  • Sprawne procesowanie zgłoszeń serwisowych od klientów.
  • Wsparcie realizacji zleceń przez serwisantów mobilnych.
  • Komunikacja i uzgodnienia z klientem dotyczące realizowanych zleceń serwisowych.
  • Wystawianie ofert na naprawy i zamawianie niezbędnych części.
  • Zlecanie transportów wózków widłowych do warsztatu napraw.
  • Kompletowanie dokumentacji do zgłoszeń serwisowych (oferta, zlecenie, protokół z naprawy).
  • Zamykanie zleceń serwisowych i procesowanie do działu rozliczeń BOK.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne.
  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość komunikacji i współpracy z klientem.
  • Przyjazne nastawienie oraz umiejętność współpracy w zespole.
  • Znajomość zagadnień z zakresu obiegu dokumentów zakupowych – zamówienia faktury, dok. przyjęcia/wydania itp. oraz gospodarki magazynowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w logistyce lub serwisie maszyn, samochodów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy.
  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia).
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Koordynator serwisu / Service Supervisor, Zgierz