Koordynator serwisu sprzątającego

AMSTIO firmie

AMSTI

Matemblewska 27

Gdańsk

Jesteśmy dostawcą usług kompleksowego utrzymywania czystości obiektów wraz z terenami przylegającymi. Kompleksowo, solidnie i profesjonalnie realizujemy szeroki zakres usług porządkowych. Podejmujemy się cyklicznych oraz jednorazowych zleceń głownie w obrębie Trójmiasta.

Opis stanowiska:

  •  Utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami
  •  Udział w rekrutacji podległego personelu
  •  Prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników
  •  Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  •  Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją
  •  Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń
  •  Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektów

Wymagania:

  •  Doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym, mile widziana znajomość branży
  •  Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze
  •  Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  •  Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  •  Dyspozycyjność
  •  Gotowość do pracy na terenie Trójmiasta i okolic
  •  Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •  Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •  Umowę o pracę
  •  Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  •  Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy