Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TSG POLSKA sp. z o.o.

Koordynator Serwisu Technicznego i sprzedaży usług serwisowych

TSG POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • stacjonarny charakter pracy

  • umawianie terminów i nadzór nad realizacją wizyt serwisowych

  • sporządzanie kosztorysów naprawczych kontrolowanie rozliczeń serwisowych,

  • współpraca z serwisantami i kooperacja z firmami serwisowymi

  • przeprowadzanie rozmów techniczno handlowych w tym doradztwo techniczno-serwisowe dla klientów i serwisantów

  • sporządzenie dokumentacji powykonawczej w tym gwarancji i protokołów

  • utrzymywanie stałej a współpracy z firmami i klientami serwisowymi

Nasze wymagania

  • zdolności komunikacji z klientami

  • umiejętność zarządzania pracami serwisowymi tj. diagnoza, naprawa, rozliczenie itp.

  • samodzielności w realizacji zadań

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych

  • znajomość branży paliwowej

  • znajomość urządzeń budowlanych i hydraulicznych

  • kierunkowe wykształcenie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy B

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • otwarte i wspierające środowisko pracy

Jesteśmy wiodącą firmą wspierającą inwestorów w budowie i w rozwiązaniach technologicznych dla stacji paliwowych. Wynika to z dostępu nie tylko do najnowszych technologii, ale również profesjonalnych standardów pracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy, potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak i elektromobilnością.

Zobacz więcej: www.tsg-solutions.com/pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

co to?