Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator serwisu technicznego

Adetronik Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzór nad pracą podległego serwisu (w tym terminowość napraw)

  • delegowanie zadań w celu usunięcia usterek i awarii

  • rozliczanie prac serwisu i ofertowanie podstawowych usterek

  • redagowanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych

  • bezpośredni kontakt z Klientem (przyjmowania zgłoszeń, zdarzeń)

  • dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów

  • utrzymywanie dobrych relacji i wysokiego standardu obsługi serwisowej

  • współpraca z innymi działami spółki

Nasze wymagania

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zmieniających się warunkach i pod presją czasu

  • otwartość i zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę i wielozadaniowość

  • praktyczna znajomość obsługa komputera i MS Office i urządzeń biurowych

  • prawo jazdy kat B

  • wykształcenie techniczne mile widziane - kierunkowe

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (po okresie próbnym podstawa + premia uzależniona od jakości wykonywanej pracy oraz posiadanej wiedzy)

  • pracę w solidnej firmie w ramach umowy o pracę

  • pakiet medyczny, sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon kom.)

  • praca od poniedziałku do piątku

  • dodatkowo oferujemy możliwość przyuczenia/wdrożenia w zasady koordynacji

Adetronik Sp. z o. o.

Adetronik Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, realizującą swoje usługi na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy