Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Serwisu Towarowego

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-02-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w OBI ...bo warto!

    Do nowego marketu w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko: KOORDYNATOR SERWISU TOWAROWEGO

    Miejsce pracy: Łódź - 071/Łódź/delta

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie pracy zespołu Serwisu Logistycznego
    • Nadzór i zapewnianie prawidłowej ekspozycji asortymentu zgodnie ze standardami marketu OBI
    • Zapewnianie przestrzegania standardów oraz procedur OBI
    • Bieżąca współpraca z kierownictwem Działów Sprzedaży i Działu Przyjęcia Towaru

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu (doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem)
    • Umiejętność egzekwowania zobowiązań
    • Nastawienie na wysoką jakość pracy, dokładność w wykonywaniu zadań

    Oferujemy:

    Ponadto:

    • wyjścia integracyjne
    • przewidywalny grafik pracy
    • odzież roboczą
    • przyjazną atmosferę
    • wyprawki szkolne

    FacebookPinterestInstagram
    AplikujObi