Oferta pracy

Koordynator serwisu urządzeń HVAC

HIRSCH GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Młoda prężna Grupa zajmująca dystrybucją urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych takich marek jak: EVAPCO, ARMSTRONG,  i własną produkcją urządzeń HVAC takich jak pompy ciepła do systemów WLHP oraz produkcja i instalacją systemów fotowoltaiki, automatyki i BMS poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów urządzeń HVAC
  • praca na terenie województwa Wielkopolskiego
  • obsługa techniczna obiektów, naprawa oraz konserwacja central wentylacyjnych, pomp ciepła, fancoili, agregatów chłodniczych.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi takich urządzeń jak: centrale wentylacyjne, agregaty chłodnicze (woda lodowa,  freonowe), nawilżacze, wieże chłodnicze, pompy obiegowe, pompy ciepła
  • otwartość, kontaktowość
  • znajomość automatyki takich marek jak: Carel, DELTA.
  • ukończenie szkoły technicznej minimum średniej najlepiej związanej z branżą sanitarną lub HVAC
  • obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego będzie bardzo mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę z młodym ambitnym zespołem
  • wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • samochód osobowy, telefon, komputer
  • system szkoleń (Polska, Belgia, Włochy, Francja, Wielka Brytania)
  • ciągły rozwój personalny

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy