Logo Pracuj.pl

Koordynator Serwisu

Ochrona JuwentusO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów
  • Planowanie i kontrola realizacji zleceń serwisowych oraz cyklicznych przeglądów instalacji SSWIN/KD i CCTV
  • Nadzór i koordynacja pracy zespołu serwisantów
  • Przygotowywanie ofert dotyczących napraw serwisowych i konserwacji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dbałość o zachowanie dobrych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej oraz bezpośredniej obsłudze Klienta
  • Umiejętność dobrego planowania pracy i ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i skrupulatność w pracy z dokumentami
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
  • Chęć rozwoju i samokształcenia w zakresie systemów zabezpieczeń
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość branży zabezpieczeń elektronicznych
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Przyjazną atmosferę

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

Na swoim koncie posiadamy liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Koordynator Serwisu, Warszawa