Oferta pracy

Koordynator Serwisu

Savi TechnologieO firmie

Savi Technologie

Paprotna 14

Wrocław

Jesteśmy wiodącym producentem automatycznych systemów detekcji i gaszenia ognia. Projektujemy, produkujemy, instalujemy i serwisujemy systemy gaśnicze na terenie całego kraju. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Paprotna 14

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Zapewniamy kompleksowe wdrożenie oraz wszelkie niezbędne szkolenia.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją umów serwisowych
  • obsługa administracyjna wykonywanych prac serwisowych
  • analiza dokumentów formalnych związanych z realizacją prac serwisowych
  • koordynacja pracy Inżynierów Serwisu
  • kontakt z klientami, partnerami oraz podwykonawcami
  • optymalizacja kosztów działu serwisu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • rzetelność, odpowiedzialność i pogoda ducha
  • prawo jazdy kategorii B (okazjonalne wyjazdy służbowe)

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień elektrycznych lub teletechnicznych
  • znajomość norm i przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Oferujemy:

  • nietuzinkową branżę, której niestraszne są wirusy
  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę stacjonarną w godz. 08:00-16:30 (pon.-czw.) i 08:00:14:00 (pt.)
  • laptop, telefon komórkowy
  • kartę Medicover (bez dopłat)
  • kartę Multisport (bez dopłat)
  • dostęp do kafeterii MyBenefit

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz znajdującego się pod ogłoszeniem.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Savi Technologie sp. z o.o. sp. k. w Psarach (dalej: Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgoda dotyczy wszelkich danych osobowych w dokumentach rekrutacyjnych, które wykraczają poza dane, jakich Pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa pracy. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi Ci udział w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Jeżeli zgadzasz się, aby Pracodawca zachował Twoje CV w swojej bazie w celu jego użycia w dalszych rekrutacjach, powinieneś umieścić w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji w Savi Technologie sp. z o.o. sp. k. w Psarach, na okres dwóch lat od zakończenia niniejszego procesu rekrutacyjnego”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi Ci udział w dalszych rekrutacjach. Możesz w każdym czasie cofnąć zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem [email protected]

Administratorem Twoich danych jest Savi Technologie spółka o.o. sp. k. w Psarach, ul. Wolności 20, Psary, 51-180 Wrocław, tel. 71 757 58 46, e-mail: [email protected]

Twoje dane są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji.

Masz prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator może przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie:

1)  art. 6 ust. 1 lit. b RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której możesz stać się stroną, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
2)  art. 6 ust. 1 lit. c RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
3)  art. 6 ust. 1 lit. a RODO - przetwarzanie na podstawie zgody kandydata (dotyczy danych innych niż te, które pracodawca może           zbierać na podstawie przepisów prawa pracy).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji
i usunięte 2 miesiące po zakończeniu naboru, chyba że wyraziłeś zgodę na dłuższe przechowywanie, wówczas będą przetwarzane 2 lata, o ile zgoda nie zostanie wcześniej cofnięta.

Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być następujące kategorie podmiotów:

1)   przedstawiciele Pracodawcy,
2)   kontrahenci Pracodawcy zajmujący się obsługą kadrowo-płacową oraz rachunkową,
3)   kontrahenci Pracodawcy zajmujący się obsługą prawną Pracodawcy,
4)   podmioty świadczące usługi obsługi informatycznej na rzecz Pracodawcy,
5)   uprawnione organy publiczne.

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy