Oferta pracy

Koordynator Serwisu z j. niemieckim

PLANIKA sp. z o.o.O firmie

PLANIKA sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 10

Bydgoszcz

Jako firma działamy w duchu organizacji turkusowej, dzięki czemu członkowie naszego zespołu mają możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów
  • Planowanie pracy serwisantów
  • Optymalizacja procedur w Biurze Obsługi Klienta
  • Obsługa zamówień od klientów niemieckojęzycznych

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Logika w działaniu

Co oferujemy:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz warunki pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Wspieranie rozwoju osobistego;
  • Partnerskie stosunki i luźną atmosferę;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy