Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Serwisu

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Złotkowo (pow. poznański)

    Złotkowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji zobowiązań wynikających z udzielanych gwarancji oraz podpisanych umów serwisowych dotyczących konserwacji i remontów instalacji i systemów przenośników, maszyn czy urządzeń

  • Odpowiedzialność za dokumentację serwisową (umowy serwisowe, rejestry, harmonogramy napraw, serwisów)

  • Opracowanie i bieżąca kontrola systemu harmonogramów napraw i serwisów

  • Kwalifikowanie urządzeń oraz planowanie napraw, poprawek, usprawnień

  • Planowanie i organizowanie przeglądów serwisowych zgodnie z założonym harmonogramem

  • Pomoc w organizacji montażu i uruchomienia nowych maszyn, urządzeń i odcinków linii technologicznych

  • Dokonywanie modyfikacji poprawiających efektywność systemów

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz nadzór nad ich stanem magazynowym

  • Analizowanie dokumentacji technicznej

  • Organizacja prac montażowych oraz efektywne zarządzanie grupami serwisowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane z zakresu mechaniki / automatyki)

  • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn przemysłowych / utrzymaniu ruchu

  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją serwisową

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne SEP i umiejętność programowania sterowników PLC będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Firma Dimark lider w branży projektowania oraz produkcji Lotniskowych Systemów Sortowania i Kontroli Bagaży oraz czołowy integrator zautomatyzowanych systemów logistycznych i transportu wewnętrznego.

Przewiń do profilu firmy