Oferta pracy

Koordynator Sieci Agencyjnej

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych w określonych interwałach czasowych.

  • Aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i pozyskiwanie potencjalnych Partnerów do współpracy.

  • Bieżąca obsługa sieci partnerskiej , utrzymywanie relacji i rozwijanie współpracy oraz stałe monitorowanie satysfakcji ze współpracy.

  • Szkolenia i wsparcie dla sieci partnerskiej.

  • Monitorowanie rynku i konkurencji.

  • Czynny udział w działaniach marketingowych i networkingowych.

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami (np. CRM, Salesbook).

  • Współpraca z innymi zespołami/osobami w organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży energetycznej.

  • Znajomość specyfiki rynku alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu.

  • Umiejętność pracy z sieciami agencyjnymi i budowania długofalowych relacji biznesowych.

  • Znajomość etykiety biznesowej i wysokiej kultury osobistej.

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i pracy pod presją czasu.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych (cała Polska).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Samochód służbowy, iPad, telefon.

  • Duże możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej spółce energetycznej.

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wyniki.

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę.

  • Nowoczesne, atrakcyjne biuro.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy