Oferta pracy

Koordynator Sieci Duży Ben

Grupa Eurocash - Duży BenO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy sklepów Duży Ben w obszarze południowo-zachodniej Polski (woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie)

  • Szkolenie partnerów sklepów i wsparcie merytoryczne dla pracowników sklepów

  • Wsparcie w otwarciach nowych sklepów (placówki partnerskie i własne)

  • Odpowiedzialność za realizację wyników sklepów (m.in. sprzedaż, standard)

  • Doradztwo i wsparcie dla partnerów Dużego Bena w zarządzaniu sklepami

  • Nadzór nad wdrażaniem centralnych akcji marketingowych i promocyjnych, planogramów, tworzeniem zamówień, rotacją towarów itp.

  • Nadzór nad bieżącą działalnością sklepów i rozwiązywanie występujących problemów

Nasze wymagania

  • Mają doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją pracy sklepów

  • Mają doświadczenie we współpracy różnymi z partnerami biznesowymi

  • Znają specyfikę pracy w sklepie (mile widziane wcześniejsze doświadczenie w tym obszarze)

  • Potrafią zarządzać zespołem

  • Są samodzielne, potrafią organizować pracę własną

  • Są dyspozycyjne i mobilne – praca jest w terenie, tryb zadaniowy

  • Aby sprawnie wykonywać powierzone zadania musisz swobodnie posługiwać się Excelem, PowerPointem i mieć aktualne (i czynne!) prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i bogaty pakiet socjalny (m.in. karty przedpłacone, paczki świąteczne, darmowa opieka medyczna, karty sportowe, atrakcje dla dzieci pracowników)

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, telefon, laptop)

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i możliwość realnego zmieniania otaczającej rzeczywistości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Grupa Eurocash - Duży Ben

Duży Ben to sieć nowoczesnych marketów alkoholowych, które mają za zadanie zaspokajać oczekiwania Polaków dotyczące zakupu alkoholu. Staramy się być blisko naszych klientów, oferując atrakcyjne ceny i szeroki wybór. Wszystko po to, by ułatwić zakupy alkoholowe i sprawić, aby przyjście do marketu było po prostu… przyjemne. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy